Pora na kolejny lakier z serii Complete Salon Manicure. Jest nim odcień Plum Luck czyli baaardzo ciemna śliwka.

Sally Hansen Complete Salon Manicure Plum Luck

By | 3/06/2013 8 comments
Pora na kolejny lakier z serii Complete Salon Manicure. Jest nim odcień Plum Luck czyli baaardzo ciemna śliwka.


Kolor jest w prost przecudny, nie mogę się nim przestać zachwycać. Dokładnie takiego koloru brakowało w mojej kolekcji. Na paznokciach prezentuje się przepięknie, odcień taki sam jak widać w buteleczce z idealnym kryciem uzyskałam po 2 cienkich warstwach, ale jak by ktoś się uparł to i jedna grubsza wystarczy. Tak więc ma lepsze krycie niż prezentowany już przeze mnie Dorien Grey Lakier na paznokciach zachowuje się jak kameleon. Nie żartuję uchwycenie na zdjęciu realnego koloru było katorgą. Co prawda w realu odcień też zależał od konta padania światła, czasem wyglądał jak czarny.Nie jest to na pewno ostatni lakier z tej serii jaki zakupię. Lakiery są naprawdę godne polecenia.

 Aha bym zapomniała. Jak ostatnio zmywałam paznokcie po szarym Sally zauważyłam bardzo duży odrost. Byłam strasznie zdziwiona. Opis producenta odnośnie lakieru: "Lakier do paznokci 5w1. W jednej buteleczce firma Sally Hansen stworzyła kombinację pięciu preparatów: bazy, utwardzacza, odżywki wzmacniającej, lakieru i utrwalacza.
Lakier stymuluje wzrost paznokcia i nadaje mu idealny kolor, o trwałości do 10 dni. Zawiera technologię `Vital Care` nawilżającą płytkę paznokcia przez co jest ona bardziej elastyczna i odporna na łamanie." 
Myślę, że z tym wzrostem to prawda. Miałyście też takie odczucia?


Nowszy post Starszy post Strona główna

8 komentarzy:

Wszystkie komentarze z linkami służące reklamie bloga, będą usuwane!
Za wszystkie inne serdecznie dziękuję :*