Promocja -49% w Rossmanie już jutro! Trwać będzie od 20.04.2017-28.04.2017 . Nie ma już podziału na tygodnie, wszystko można kupić na raz. ...

Promocja Rossmann -49% w Klubie Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu.

By | 4/19/2017 2 comments
Promocja -49% w Rossmanie już jutro! Trwać będzie od 20.04.2017-28.04.2017. Nie ma już podziału na tygodnie, wszystko można kupić na raz. Ciesze się tym faktem, ale i trochę smucę. Mogę sobie tylko wyobrazić szał jaki będzie panował na kolorówce. Do tej pory ten tłum był jednak rozłożony na 3 tygodnie, a i tak nie łatwo było znaleźć coś nie popsutego po 3 dniach.

Tym razem jednak Rossmann przygotował dla nas coś jeszcze, a mianowicie rabat -55% dla klubowiczów Rossmann. Co trzeba zrobić aby otrzymać większy rabat? Trzeba jedynie spełnić dwa bardzo proste warunki.


Krok 1

Należy zainstalować aplikacje Klub Rossman. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play, App Store i Microsoft, jest całkowicie darmowa, a co więcej za każde jej
pobranie Rossmann przekazuje 1zł na cel charytatywny. Kiedy mamy już zainstalowaną apkę rejestrujemy się w niej. Zostanie wówczas wygenerowany indywidualny kod kreskowy. Nasza Karta.


Krok 2

Kolejnym warunkiem jest dokonanie zakupu trzech różnych produktów w dniach 20-28 kwietnia.
To raczej nie będzie wielki problem skoro teraz można kupić wszystko na 1. Przy płatności pokazujemy kod i automatycznie nalicza nam się dodatkowy rabat :)


I to wszystko już można się cieszyć zakupami.

Co planujecie kupić na tej promocji, bo ja chyba wszystko z wyjątkiem podkładów. 
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Ja sobie w tym roku odpuściłam te promocje. Przerażają mnie te dzikie tłumy przy szafach :)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze z linkami służące reklamie bloga, będą usuwane!
Za wszystkie inne serdecznie dziękuję :*