Nude czy nie nude ? Czy cieliste paznokcie Mi pasują ? Dzisiaj kochani paznokcie w kolorze jaki nie gości za często u mnie czyli Nude. Ni...

Indigo Nude Chick & NeoNail Chrome Flakes

By | 2/15/2018 4 comments

Nude czy nie nude ? Czy cieliste paznokcie Mi pasują ?


Dzisiaj kochani paznokcie w kolorze jaki nie gości za często u mnie czyli Nude. Nie jestem wielką fanką cielistych paznokci, bo mam wrażenie że odcienie odcienie wymazują paznokcie.Na długich paznokciach jeszcze to jakoś przejdzie, ale nigdy nie rozumiałam zamiłowania posiadaczek krótkich paznokci do tych właśnie odcieni. Wiadomo jednak gusta są różne, a to jest tylko moje subiektywne zdanie.


Na paznokciach mam przepiękny lakier Indigo Nude Chick czyli połączenie beżu z różem. Jakoś sam kolor nie bardzo Mi się widział i planowałam zmalować na nim białe gwiazdki. Wiecie te które ostatnimi czasy stały się mega modne i nie sposób na nie nie trafić. Kiedy jednak zabierałam się za ich malowanie zadzwonił kurier i przyniósł NeoNail Chrome Flakes. Zmieniłam więc swoja koncepcje i zmalowałam coś z ich użyciem.

NeoNail Chrome Flakes Effect to metaliczne cieniutkie folie do zdobienia paznokci występują w 3 odcieniach: srebro, złoto i miedz. Jak widać w tej stylizacji postawiłam na miedz, żeby uzyskać nieco kontrastu. Listki namalowałam żelem z AliExpress, a całość pokryłam NeoNail Top Velour.Jak Wam się podoba ?


Starszy post Strona główna

4 komentarze:

Wszystkie komentarze z linkami służące reklamie bloga, będą usuwane!
Za wszystkie inne serdecznie dziękuję :*